пʼятниця, 20 листопада 2015 р.


«Наш дух не зламати, свободу не вбити!»

В Комсомольській бібліотеці-філії для дорослих до Дня Гідності та Свободи відбулася година пам’яті «Наш дух не зламати, свободу не вбити"!»  "Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Такими словами розпочався захід. Потім ведучі Мануїлов Дмитрій та Ткаченко Марія оголосили годину пам’яті до Дня Гідності та Свободи  відкритою. Звучав Гімн України

 

Активні читачі бібліотеки :сестри Кальчук Марина та Кальчук Олена , Лащенко Вадим ,Ткаченко Вадим та Рачківський Роман декламували вірші: «Батьківщина» Миколи Бурукина, «Моя Україна» , «Моя хата не скраю» невідомих авторів майдану, «Мамо, не плач. Я повернусь весною» Оксани Корабель , «А сотню вже зустріли небеса» Людмила Максимлюк, «Небесна сотня» юної поетеси з Вінниці Олі Стасюк, які відгукнулися в душі кожного присутнього ,душевним щемом і водночас гордістю за свій нескорений народ. Лунали пісні про героїв України, котрі за покликом душі стали на боротьбу за вільну, демократичну і чесну Україну.

   Під мелодію Гімну Небесної сотні «Пливе кача» зав бібліотекою запалила свічку і передала її присутнім по колу ,щоб кожен торкнувся  цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов   від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

 Оголошується хвилина мовчання, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

  На завершення урочистостей присутнім був продемонстрований відеофільм, який нагадав буремні події початку Майдану – 2013, його найважливіші віхи«Хроніка Майдану»,також присутні переглянули відео «Хоробрі серця » присвячене героїчним та мужнім односельчанам,які боронять свободу нашої Вітчизни,в АТО.

У виконанні Кубич Марії прозвучала пісня« Моя Україно»

Як завжди до заходу була організована книжкова виставка ,де наряду з книгами,фото героїв майдану та небесної сотні в розділі«Наш пошук і творчість тобі, Україно!» були представлені малюнки та поробки  читачів.

 

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб. Хай береже нас Бог і нашу славну Україну."Немає коментарів:

Дописати коментар