пʼятниця, 22 січня 2016 р.


«Єднаймося ж,брати наші!»22 cічня з нагоди 97 річниці проголошення Соборності нашої держави  України ,в бібліотеці для дорослих с. Комсомольське відбувся літературно-музичний вечір «Єднаймося ж,брати наші!» завданням якого стало розкриття історичної і сучасної точки зору на українську Соборність, як символу споконвічного прагнення українського народу до возз’єднання в єдину державу, поміркувати над сучасним поглядом на Соборність як духовне єднання всього населення України незалежно від політичної орієнтації та національності.

     Захід розпочався з урочистого внесення прапора вільної Держави. Звучав гімн України. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять людей, які у нелегкі 10-20-ті роки ХХ сторіччя віддали життя задля Соборності України і віддають, на жаль, і сьогодні.

      Звучали в записі пісні« Господи, помилуй нас», «Пісня про січових стрільців», гімн «Боже великий, єдиний» і інші,декламувались вірші. Надзвичайно тепло присутні   сприйняли інсценізацію «Мати-Україна» у виконанні Мануїлової В.В.,Мануїлова Д.В.,ТкаченкоВ.В., ТкаченкоМ.В. та Рибак Христини. «діти» дякували Матерї-Україні  за пісні з глибин народних і вічних, за другий скарб - рідну українську мову , адже не зрадиш маминої мови - не зрадиш Матері, не зрадиш України ,за третій скарб - молитву до Бога. В її ході Мануїлова Валентина та Мануїлов Дмитрій виконали пісню «Я люблю Україну свою» .Анастасія Приймачук та Рибак Христина заспівали пісню «Україна дивосвіт» Кубич   Марія виконала пісню «Моя Україна».

      До заходу був організований перегляд літератури «Національна єдність – запорука державності України»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 


Немає коментарів:

Дописати коментар