четвер, 10 березня 2016 р.


«Піснею до серця ,серцем до народу»

Літературно-музичний вернісаж  за віршами Тараса Шевченка, покладеними на музику.


 
                              Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
            І голос твій нам душі окриля.
                              Встає в новій красі, забувши лихоліття,
                 Твоя, Тарасе, звільнена земля.


З нагоди 202 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка в Комсомольській бібліотеці-філії для дорослих було вшановано пам'ять поета мислителя, художника , літературно-музичним вернісажем  за віршами Тараса Шевченка, покладеними на музику  «Піснею до серця ,серцем до народу». Пісні на слова великого Кобзаря - лише невеличка частка велетенського за кількістю й безмежного за різноманітністю форм озвучення жанрового різновиду: ім'я якому - музична шевченкіана .На заході читачі ознайомились з творами Тараса Шевченка, покладеними на музику .Читання віршів чергувалося з виконанням пісень,як в записі так і в живу.  
 Сповнений болючого ліризму вірш Шевченка «Думи мої, думи мої»  прочитав Ткаченко Вадим  ,  Мануїлов Дмитрій виконав  вірш   «Заповіт» ,твір що став твором, улюбленим у народі, а згодом і народною піснею,  вірш «Садок вишневий коло хати» розповіла Вергун Світлана, завбліотекою Дроненко Л.Є. прочитала уривок з поеми «Причинна».
Звучали пісні :«Бандуристе орле сизий», «Реве та стогне Дніпр широкий»,«Заповіт»,«Думи мої, думи мої»  , « Тече вода в синє море…»,«Тяжко ,важко в світі жити сироті без роду», «Зоре моя вечірняя і інш.
  З особливою увагою та душевним трепетом прослухали присутні пісні, « Садок вишневий коло хати»,та « Тече вода з під явора» у виконанні народного колективу «Розмай» викладачів Комсомольської музичної школи , керівник Коліжук Н.П..
 


Немає коментарів:

Дописати коментар