пʼятниця, 23 листопада 2012 р.

''Моє село маленька крапелька величної держави-моє село багато є таких. Зазнало лиха, бідувань і слави-воно живе і вічно буде жити”.


27 вересня 2012 р. в Комсомольській бібліотеці для дорослих відбувся День інформації ''Моє село маленька крапелька величної держави-моє село багато є таких. Зазнало лиха, бідувань і слави-воно живе і вічно буде жити”. На якому читачі мали змогу дізнатись про минуле села, його теперішній стан та розвиток  на перспективу(облаштовується сучасне смітєзвалище,будується будинок пожежної частини,міняється лінія електроопори по вулиці Старомахнівката  інше)

До Дня інформації був організований тематичний перегляд літератури «Моє Комсомольське,кохана земля,пронизуєш серце  і душу мою» . Де поряд з друкованими виданнями  було розміщено фотоматеріалиКомсомольське на рубежі 20-21 століття.

Для присутніх був  проведений бібліографічний огляд «Що читати про село в друкованих виданнях та Інтернет-ресурсах» .Читачі також отримали консультації "Пошук інформації в бібліотеці про село’’

День  інформації став радісною подією для тих, хто бажав отримати нову інформацію про село та поспілкуватися з цікавими співрозмовниками.

В кінці заходу присутні  насолодилися піснею “Батьківщина у виконанні Коломійчук Каріни.

Бібліотекар дякує групі  ‘’с.Комсомольське’’ за використання фотографій з фотоальбомів групи.

 

 

 
Немає коментарів:

Дописати коментар