вівторок, 7 квітня 2015 р.


«Інтернет – найсучасніше джерело інформації».

Бог створив Всесвіт, людина створила Інтернет!
( Гарун Агацарскій)
4 квітня в Комсомольській бібліотеці-філії для дорослих,з нагоди Міжнародного дня Інтернету відбувся тренінг- урок «Інтернет – найсучасніше джерело інформації». В повсякденній мові слово Інтернет найчастіше вживається в значенні Всесвітньої павутини і доступної в ній інформації. Також вживаються терміни Всесвітня мережа, Глобальна мережа чи навіть одне слово Мережа, Іне́т, Тенета, Міжмережжя, Інтерне́трі або Не́трі. Доступ до Інтернету з’явився у нас у бібліотеці недавно 3 роки тому в рамках програми „Бібліоміст”.
     Читачі ознайомились  з історією виникнення Інтернету, його можливостями, з основами роботи з інтернет-ресурсами, розвивати вміння знаходити і збирати необхідну інформацію в мережі Інтернет. Кажуть, що весь світ в одній людині – це любов, а весь світ в екрані – це Інтернет. А й справді. З розвитком технологій, він став нашою другою домівкою. Чимало комсомольчан кожного дня використовують цю «диво-штуку». Дізнаються  прізвище якоїсь посадової особи, адресу фірми, останні новини, прогноз погоди, користуються електронною поштою. Мешканці села, завдяки безкоштовному Інтернету, спілкуються із рідними та друзями у інших населених пунктах та за межами України за допомогою Skype. Студенти та школярі використовують Інтернет для пошуку курсових робіт, рефератів, довідок, виконання дипломних та контрольних робіт і ,користування соціальними сайтами,перегляд новин,кінофільмів і багато іншого. Присутні читачі поділились одне з одним про значення Інтернету в їхньому житті.
        По закінченню зустрічі бібліотекар зробила огляд літератури „Від „Чайника” до „Профі”за такою самою назвою був організований тематичний перегляд літератури.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар