середа, 18 травня 2016 р.


Європа –наш спільний дім.

Літературно-музичний вечір.

Європа - наш спільний дім,
Європа - колиска усіх країн!
Шляхом єдиним, прямуй до мети,
Європа - це дім, де живем я і ти!.
 Усі ми різні, бо ми народ!
Усі ми рівні, шукай, знаходь!
Хай буде мир на всій землі,
Країни різні, а ми одні!
Європа багатолика: єдина, близька, велика!

18  квітня в Махнівській бібліотеці філії для дорослих відбувся літературно-музичний вечір присвячений дню Європи в Україні «Європа – наш спільний дім» під девізом «Ми маємо бути зрозумілі Європі, а Європа – нам!»Захід розпочався з державного гімну України.

Присутні дізнались багато  цікавого про Європу, святкування дня Європи,  Європейський союз,про Раду Європи як захисника прав людини, плюралістичної демократії та верховенства права.Переконались, що Європа – батьківщина багатьох народів, культур, мов,традицій.Читачі були приємно  здивовані,що саме рідна Україна являється центром Європи. До того ж, День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС як політичної сили.

      Звучали в запису Гімн Євросоюзу,Гімн євро 2012«Це моя Європа», «Ода радості» Бетховена,Вергун Світлана виконала три пісні англійською  співачки Кеті Пері,Мануїлов Дмитрій виконав пісню Фреді Меркурі «Show must go on»,пісню переможниці Євробачення 2016 «1944» співачки Джамали виконала Коломійчук Каріна.У її ж виконанні прозвучав 19 сонет В.Шекспіра «Devouring Time» мовою оригіналу.І звичайно линула наша,рідна українська пісня в виконанні дуету Рибак Христини та Вергун Світлани« Україна це ти». Чудово читав вірші про Європу та місце в ній України Лащенко Вадим « Єднає нас ,людей планета,яка у всесвіті одна». Вперше в бібліотеці прозвучала пісня ромською мовою у виконанні Ковальчука Аміра «Trades po diskoteka».

Також на заході було багато вікторин:

На знання історії України, на знання Європи та Євросоюзу, презентація -вікторина«12 зірок» ,гра «так чи ні» літературна вікторина по циклу книг про Гарі Потера європейської письменниці Д.Ролінг,переможницею якої стала Рибак Христина,яка набрала найбільшу кількість балів-зірочок та виборола право першою прочитати цикл книг.

 Так як у нас,у Махнівці багато футболістів та футбольних фанатів цікаво була розіграна гра «футбольні фанати».

Як завжди до свята був організований тематичний перегляд літератури «Європа багатолика,єдина,близька,велика»
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар